+ 421 905 308 055 info@biodrogainstitut.sk

Akcie a novinky

Untitled

Smart Rescue Anti-Age Concentrate


Smart Rescue Anti-Age Concentrate
rada: Lotus & Science, objem: 30ml

Luxusný vyhladzujúci produkt s vysoko účinnými látkami v maximálnej koncentrácii určený pre všetky typy pleti zaťaženej stresom. Ojedinelé zloženie obohatené o kyselinu ursulovú výrazne spomalí procesy spojené s predčasným starnutím pokožky. Správnou tvorbou kolagénu zaistí Matrix stimulátor a výnimočná textúra koncentrátu je doplnená o extrakt zo zelenej morskej riasy Codiavelane®. Morské riasy sú obľúbené predovšetkým pre svoj hydratačný účinok a ochránia pleť pred neustále sa meniacimi klimatickými vplyvmi.
Smart Rescue koncentrát je prevratnou novinkou v technológii vyspelého a predovšetkým okamžite účinného anti-aging efektu. 

 

a

24-hodinový hydratačný krém

 

24-hodinový hydratačný krém LSF10 50 ml
rada: Moisture Care+

Jemný hydratačný krém je optimálnou starostlivosťou pre každý typ mladej pleti. Obsahuje čistý slnečnicový olej bohatý na betakarotén, vitamín D a E, ktorý zaistí ochranu pred stratou hydratácie a jemne detoxikuje. Je tiež obohatený o kyselinu hyalurónovú a extrakt z broskýň. Táto účinná kombinácia významne zvýši hydratačné účinky, podporí správnu funkciu pokožky a tým zaistí rovnováhu vlhkosti v pokožke. Pri pravidelnom používaní vyplní veľmi jemné vrásky a rozjasní vzhľad. (viac…) 

 

 

Očný hydratačný fluid 15ml
rada: Moisture Care+

Príjemný fluid sa ľahko vstrebáva do citlivej pokožky očných partií. Obsahuje výťažky z ovocia, ktoré zvyšujú mikro cirkuláciu a rozjasňujú pokožku okolo očí. Doplnené olejové zložky udržujú hydratáciu a pôsobia vyhladzujúcim účinkom. Prítomnosť svetlíka lekárskeho eliminuje podráždenie, odstraňuje opuchy a extrakt z citróna podporuje prečistenie a tým zaistí zdravý vzhľad pokožky okolo očí. (viac…) 

 

350x264-sensitive-care-24-hodinovy-krem

Sensitive care 24-hodinový krém 50 ml


24-hodinový krém 50 ml – NOVINKA
rada: Sensitive Formula, objem: 50ml

Veľmi jemný krém je ideálnym prvým krokom v začiatkoch starostlivosti o citlivú pokožku. Svojou jemnou a vyváženou textúrou splní všetky požiadavky, ktoré sú kladené na extrémne suchú a citlivú pleť. Výrazne podporuje a stabilizuje ochrannú funkciu rohovej vrstvy, posilňuje jej odolnosť a zmierňuje prejavy podráždenia. Súčasne sa aktivujú prirodzené procesy regenerácie a predchádza sa tak prejavom precitlivelosti, začervenaniu a podráždeniu. Tiež sa ľahko vyrovnáva obsah lipidov, úroveň hydratácie a zvyšuje sa ochrana pred stratou elasticity. Tento krém sa aplikuje ráno aj večer na vyčistenú pleť. Veľmi vhodný je pre pokožku s neurodermitis vo fáze bez prejavov olupovania. (viac..)

350x264-bb-cream

BB Cream


BB CREAM – 01 Nude Look
BB CREAM – 02 Lightly Tanned
rada: Spacial Care, objem: 50ml

Dlho očakávanou novinkou sa stal úplne multifunkčný produkt vhodný pre všetky typy pleti. Ideálne spája účinky denného krému s ochranným faktorom 15, anti-aging efekt a make upu v jedinom produkte. Neobyčajné vlastnosti ošetrujúceho krému s ľahkou krycou silou make upu zjednotí štruktúru pleti, odstráni viditeľné známky únavy a dodajú pokožke úplne bezchybný vzhľad. (viac..)