+ 421 905 308 055 info@biodrogainstitut.sk

Ocenenia a úspechy

SPA Diamond Award 2012

„Diamantová porota“ je medzinárodná porota, zostavená z celosvetovo uznávaných lekárov a dermatológov, ktorá všetky nominované výrobky podľa stanovených kritérií niekoľko týždňov dôkladne testuje. Vyznamenávané nie sú len výnimočné produkty a ošetrenia z oblasti spa, wellnes&beauty, ale aj osobnosti, ktorých vedecké výsledky boli objavným a mimoriadnym prínosom v oblasti wellness a krásy.

Súťažný ročník 2012 sa konal v luxusnom hoteli „Gräflicher Park Hotel & Spa” v Bad Driburgu a na záverečnom galavečeri prebehlo vyhlásenie víťazov ceny „SPA Diamond 2012“ tiež prezívanou „OSKAR“ v odbore spa, wellne&beauty. Na odovzdaní cien „SPA Diamond 2012“ bolo v kategórii Beauty-Segment Innovation nominovaných okolo 100 kozmetický výrobkov renomovaných a svetovo uznávaných kozmetických značiek. Nomináciu získalo niekoľko nových a veľmi zaujímavých spa wellness konceptov.

Usporiadateľ celého náročného ceremoniálu – spoločnosť Bushe, pozvala okolo 250 hostí. Pozvanie prijali odborníci z kozmetického priemyslu, majitelia a riaditelia spa welless hotelov, mnoho významných osobností, tiež osobnosti šoubiznisu a podnikatelia z rôznym zameraní v kozmetickom odbore.
Pre tento tok víťazom v kategórii: Beauty – Segment Innovation (tzn. prírodná kozmetická dámska starostlivosť o pleť tváre) sa stal:

Hydratačný fluid a rady LOTUS & SCIENCE – BIODROGA INSTITUT

Všetci, ktorí poznajú kozmetickú značku BIODROGA veľmi dobre vedeli, že už v dávnej histórii bola vždy vysoko progresívna, nadčasová a v inovácii produktov oprávnene mnoho rokov vlajkovou loďou na kozmetickom trhu. Radi pripomenieme, že už v roku 1970 BIODROGA zaviedla celosvetovo, ako prvá kozmetická značka rozpustný kolagén a v 80-tych rokoch novú účinnú látku Repair Complex. Dôležitý bol rok 2000, kedy priniesla na trh revolučné a ošetrujúce rady produktov s úplne novými obsahovými a účinnými látkami. Sme veľmi pyšní na to, že všetka tá mnohoročná húževnatosť, energia, podpora vedeckej obce pre nové objavy, výrobu a produkciu je nakoniec ocenená i odborníkmi z celého sveta.
Získaného ocenenia si veľmi vážime, pretože sa vyberalo zo 100 súťažných produktov a na základe veľmi prísnych kritérií, nakoniec vyberú jeden- jediný produkt a vynesú ho na svetový TOP vrchol v kozmetickom priemysle.
Získané ocenenie „SPA Diamond 2012“ je veľkou motiváciou do ďalšieho rozvoja a inovácií značky BIODROGA.