+ 421 905 308 055 info@biodrogainstitut.sk

BODY TREATMENTS
(telové ošetrenia)

Profesionálna starostlivosť o pokožku tela je už v dnešnej dobe neodmysliteľnou súčasťou kompletného kozmetického ošetrenia. Je dokonalým únikom od každodenného stresu a necháva odplaviť napätie a únavu. Príjemné a rozmaznávajúce masáže celého tela boli vyvinuté v spolupráci so známymi dermatológmi a špecialistami a sú zakaždým prepracované do najmenších detailov. Po stáročia kombinujú známe praktiky východného učenia s modernými technikami, čím sa docieli maximálny efekt. Výnimočným spôsobom sú prepojené uvoľňujúce masážne ťahy s opojnou vôňou čistých esencií, nádychom exotiky a relaxácie. Nedá sa nespomenúť špeciálne telové ošetrenie a celotelové zábaly, ako súčasť SPA starostlivosti BIODROGA, ktoré majú od pradávna svoje dôležité opodstatnenie. Dodajú pokožke tela perfektnú ochranu, regeneráciu, detoxikáciu a anticelulitýdny efekt. Završujú tým nezabudnuteľný zážitok s poskytnutého ošetrenia.

Ayus Lomi (Havajsko-indická procedúra)

Ayus Lomi (Havajsko-indická procedúra)

Preneste sa do sveta mýtu a splneného priania

Špeciálna procedúra AYUS LOMI – úplne úžasné prepojenie dvoch svetov, po stáročia známych havajských tradícií a indických masážnych praktík. Hawajsko – indické ošetrenie celého tela je vykonávané unikátnymi masážnymi produkty na olejovej báze s vysokým obsahom rastlinných extraktov. Aplikované masážne oleje sú zostavené na podklade troch základných energií indického učenia AYURVEDA. Toto učenie je považované za jednu z najúčinnejších relaxačných metód a je v dnešnej dobe vyhľadávané po celom svete. AYUS LOMI začína mýtickým rituálom znejúcej misky a aktiváciou uvoľňujúcou akupresúrne body. Potom nasledujú úplne dokonale prepracované masážne ťahy, ktoré pretnú doslova každý centimeter celého tela. Sú schopné vyvolať pocit neuveriteľného uvoľnenia a dokážu úplne dokonale odpútať myseľ. AYUS LOMI Vás privedie do sveta novej pozitívnej a posilňujúcej energie.

Detox coffee treatment (Detoxikačné kávové ošetrenie)

Detox coffee treatment (Detoxikačné kávové ošetrenie)

Pohlaďte celé telo príjemnou vôňou kávy

DETOX COFFEE TREATMENT – detoxikačné kávové ošetrenie celého tela s podporou mimoriadnych účinkov morských rias a kávy. Pre toto moderné ošetrenie boli vyvinuté ojedinelé receptúry za podpory produktov radu SPA SENSATION. Základom sa stala kombinácia viacerých druhov morských rias a aroma olejov, ktorá ľahko zaistí vysokú detoxikáciu celého organizmu. Pre mnohých je prekvapujúca informácia, že silný odvar z kávy má neuveriteľne prečisťujúci efekt a výrazne podporuje odvod toxínov. Preto je káva dôležitou súčasťou špeciálnej zábalovej zmesi a zároveň je tiež aktívnou zložkou ojedinelého telového peelingu, kde jej jemné brúsne čiastočky pomôžu dokonale očistiť pokožku celého tela. Pre docielenie maximálneho príjemného efektu pri kozmetickom ošetrení DETOX COFFEE TREATMENT sú na telo prikladané zahriate kávové vankúšiky. Okolitý vzduch zahalený do jemnej vône kávy, výrazne podporí uvoľnenie a preto sa ľahko docieli celkovej relaxácie organizmu.

Detoxifying Treatment (Detoxikačný bahenný zábal)

Detoxifying Treatment (Detoxikačný bahenný zábal)

Očistite telo i dušu s úplnou ľahkosťou
detoxifying treatmentDetoxifying TREATMENT – detoxikačné ošetrenie tela s výrazným prečisťujúcim efektom. V priebehu tejto celotelovej starostlivosti dochádza k aktivácii mnohých očisťujúcich funkcií s produktmi fittness WRAP a ALGAE GEL ktoré obsahujú morské riasy i morskú soľ. Pokožka celého tela je zabalená do elastických bandáží nasýtených veľmi účinnou bahennou zmesou, ktorá podporuje naštartovanie procesu detoxikácie, následne potom znižuje obvod problematických partií a výrazne spevňuje kontúry tela. Pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúčajú tri ošetrenie v rozmedzí troch týždňov. FITNESS WRAP CARE je moderné ošetrenie, ktoré pre svoju vysokú účinnosť a jednoduchosť je v súčasnej dobe veľmi populárne.

Spa bamboo (Bambusové ošetrenie tela)

Spa bamboo (Bambusové ošetrenie tela)

Starostlivosť o pokožku tela s nádychom orientu využívajúce po stáročia známe masážne praktiky doplnené o najnovšie vedecké poznatky z oblasti telových ošetrení.

Efekt Spa Bamboo ošetrenia:

 • Výrazná podpora detoxikácie
 • Spevnenie pokožky a siluety tela
 • Antistresový účinok
 • Zmiernenie prejavov celulitídy
 • Posilnenie lymfatického toku
 • Zahladenie štruktúry pokožky
 • Dodanie hydratácia
 • Podporenie hydrolipidnej rovnováhy
 • Odstránenie blokácií

Spa Bamboo ošetrenie kombinuje z hľadiska masážnych techník:

 • Ayurvédské rituály
 • Detoxikačný efekt bambusu
 • Antistresovú vyhladzujúcu masáž
Pure cashmere & Silk Treatment (Kašmírovo-hodvábne ošetrenie tela)

Pure cashmere & Silk Treatment (Kašmírovo-hodvábne ošetrenie tela)

Nechajte sa zahrnúť jemnosťou kašmíru a hodvábu

PURE CASHMERE & SILK TREATMENT – luxusné kašmírovo-hodvábne ošetrenie tela. Exkluzívny kašmírový zábal, orientálna vôňa s obsahom čistého kašmíru zahalí telo do absolútneho luxusu. Špeciálna zmes havajských morských rastlín SEAMOLLIENT® a BABASSU OIL sú najdôležitejšie aktívne zložky tohto celotelového zábalu zaisťujúce dostatočnú hydratáciu a výrazný vyhladzujúci efekt. Ošetrenie sprevádza príjemná masáž s hodvábnymi rukavicami, ktorá aktivuje jemné prekrvenie a zahladí reliéf pokožky tela. Elegantná pudrenka s hodvábom podporí bezchybný vzhľad pleti a pokryje ju jemným leskom. Kašmír a hodváb sú zosobnením drahých látok, vyvolávajú sny a prebúdzajú túžbu preniesť sa do romantického sveta nádherných palácov, orientálnych tancov a výpravných karavan. PURE CASHMERE & SILK TREATMENT je fascinujúca starostlivosť a odporúča sa najmä pred slávnostnými príležitosťami.

Spa sensation aroma (Aromatické ošetrenie tela)

Spa sensation aroma (Aromatické ošetrenie tela)

Obklopte sa ľahkosťou, jemnosťou a energizujúcou vôňou

Efektívna terapia pre pokožku celého tela. Koncept tohto ošetrenia je podložený dlhodobou štúdií ázijskej kultúry a vracia sa ku koreňom ázijskej medicíny. Využíva preslávené, veľmi originálne relaxačné terapie, obohatené o energizujúcu masáž posilnenú čistými éterickými olejmi, ktoré dokážu dodať celému telu úplne novú silu a navodia pocit absolútneho uvoľnenia. Zahriate mešce naplnené originálnou zmesou wellness bylín, sú citlivo zostavené a ich prikladaním na pokožku tela dochádza k celkovej duševnej regenerácii. SPA SENSATION AROMA je zakončené antistresovou masážou hlavy, ktorá len umocní už neskutočný pocit uvoľnenia a je dokonalým pôžitkom pre všetky zmysly.

Firming Aroma Algae Treatment (Spevňujúci aromatický zábal z morských rias)

Firming Aroma Algae Treatment (Spevňujúci aromatický zábal z morských rias)

Doprajte si ľahkosť morských vĺn

Špeciálny bahenný zábal celého tela s detoxikačným a anticelulitidnym účinkom. Na začiatku tejto efektívnej starostlivosti je pokožka celého tela aktivovaná SALT SCRUB peelingom s obsahom morskej soli a esenciálnych olejov. Po dokonalej čistiacej fáze ošetrenia je aplikovaný AROMA ALGAE WRAP s obsahom špeciálneho bahna a morských rias. Následne je celé telo zahalené do špeciálnej thermofólie, ktorá výrazne podporí účinok týchto aktívnych látok. Príjemný dojem z ošetrenia je podporený relaxačnou aroma masážou nôh so SPA konturovacím olejom, ktorý odstráni napätie a únavu z týchto partií. FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT cielene podporuje spevnenie kontúr tela, vypína pokožku a má čistiaci aj vyhladzujúci efek

Výživný Milk & Honey Treatment (Medovo-mliečny zábal)

Výživný Milk & Honey Treatment (Medovo-mliečny zábal)

Zahaľte sa do medovej zmyselnosti

Nourishing MILK & HONEY TREATMENT – celotelový regeneračný zábal vhodný pre extrémne suchú pokožku s nedostatkom hydratácie a pre pleť vystavenú intenzívnemu slnečnému žiareniu či pobyte v soláriu. Na úvod tejto veľmi obľúbenej starostlivosti je celé telo ošetrené SPA peelingom s morskou soľou v kombinácii s esenciálnymi olejmi. Po dokonalom čistiacom rituály je aplikovaný originálny produkt MILK & HONEY WRAP s obsahom koncentrovanej účinnej zložky SAL komplex® a pravého medu. Následne je celé telo zahalené do špeciálnej thermofólie, ktorá výrazne zvýši jeho účinok. Kompletná starostlivosť je ukončená uvoľňujúcou aroma masážou a zábalom nôh. Nourishing MILK & HONEY TREATMENT zaistí dokonalú výživu celého tela a ochráni pred podráždením i dehydratáciou.