+ 421 905 308 055 info@biodrogainstitut.sk

EFFECTIVE TREATMENTS
( špeciálne ošetrenie )

Špeciálne ošetrenia BIODROGA sú originálnym ošetrením, ktoré môžu byť vhodným doplnkom k základnej i luxusnej starostlivosti. Tieto špeciálne ošetrenia je možné aplikovať aj individuálne. Kombináciou bežného a špeciálneho ošetrenia vyťažíme maximum z účinných látok, lepšie splníme požiadavky náročnej pokožky a docielime neuveriteľný výsledok. Táto sekcia obsahuje kozmetickú starostlivosť v podobe profesionálnych pleťových masiek, vyhladzujúcich masáží, alebo úplne omladzujúce kozmetické mikrodermabrázie. Je známe, že každá pleť vyžaduje v daný okamžik špecifické ošetrenie a tiež vykazuje rozdielne potreby a nároky.

Liftingová maska

PROFESIONÁLNA LIFTINGOVÁ MASKA

Pohľad do zrkadla vás presvedčí

PEELL OFF LIFT MASK – profesionálna liftingová maska s obsahom morských rias a vysoko koncentrovaného vitamínu C. Premyslená kombinácia niekoľkých druhov morských rias je špeciálnou metódou spracovaná do sypkej štruktúry pre uchovanie všetkých dôležitých účinných látok. K tejto prírodnej zmesi je pridaný biotechnologicky upravený vitamín C. Pre mnohých z nás bude určite prekvapením, že je to tiež silný antioxidant. Spojením týchto látok sa docieli výrazného hydratačného a anti-aging efektu. Pri kozmetickom ošetrení sa zmes vymieša s minerálnou vodou, čím vznikne špeciálna hmota, ktorá po nanesení na pokožku vytvorí jemný nepriedušný film pre vstrebanie maximálneho množstva aktívnych zložiek. PEELL OFF LIFT MASK je nadštandardné ošetrenie pleti, pri ktorom dochádza k intenzívnemu lifting efektu, zahladeniu vrások a významnému posilneniu hydratácia i regenerácia.

Microdermabrazia

Microdermabrazia

Ľahko vrátime pokožke zdravie i prirodzenú krásu

Mikrodermabrázia TREATMENT – vyhladzujúca mikrodermatická starostlivosti spĺňajúci vysoké nároky modernej doby. Kozmetická mikrodermabrázia znamená v slovenskom preklade veľmi efektívne zbrúsenie pokožky tváre s cieľom zjemniť vrásky, zmierniť pigmentové škvrny a dokonale zregenerovať pleť. Je určená pre klientov, ktorí nechcú podstupovať náročné dermatologickej i plasticko-estetické zákroky a zaťažovať tak nadmerne svoju pokožku. Základom tejto starostlivosti je špeciálny Mikrodermatický peeling obsahujúce vybrané rozdrvené nerasty, ktoré dokonale odstráni vrchnú vrstvu pokožky a pripraví pleť na intenzívny príjem ďalších ošetrujúcich produktov. Súčasťou tohto účinného produktu sú samozrejme tiež ošetrujúce a ochranné rastlinné zložky. Toto veľmi obľúbené efektívne ošetrenie možno zaradiť do akejkoľvek profesionálnej starostlivosti BIODROGA INSTITUT.
Mikrodermabrázia TREATMENT je moderná metóda pre získanie zdravej hladkej pleti s rovnomerným reliéfom.

Ošetrenie očí

EYE ZONE TREATMENT (Ošetrenie očí)

Vzhľad očí je zrkadlom prirodzenej krásy

EYE ZONE TREATMENT – profesionálne kozmetické ošetrenie pre precitlivené a unavené očné partie. V priebehu kozmetickej starostlivosti sú okolo očí aplikované špecifické produkty BIODROGA INSTITUT, ktorých výber sa odvíja v nadväznosti na momentálne požiadavky pokožky. Ošetrenie sprevádza špeciálna masáž s výrazným vyhladzujúcim a protivráskovým efektom. Po uvoľnení napätia očného okolia dochádza k aplikácii profesionálnej liftingovej masky Peel Off Lift s obsahom morských rias a vysoko koncentrovaného vitamínu C. Práve táto veľmi účinná maska dokonale zaistí regeneráciu a hydratáciu jemných očných partií. Sú tak významne odstránené nežiadúce opuchy a kruhy pod očami. Súčasne sú eliminované zvädnutá viečka a viditeľne vypnuté očné kontúry.
EYE ZONE TREATMENT je moderná starostlivosť, ktorá dopraje očiam ten najväčší komfort odpočinku, jasný a rozžiarený pohľad.

Pure collagen pads

PURE COLLAGEN PADS (Maska z čistého kolagénu)

Ľahko dokážeme zastaviť čas

PURE COLLAGEN PADS – profesionálna maska s obsahom čistého kolagénu. Kolagén je látka, ktorá je dôležitou súčasťou zloženia každej pokožky. V dôsledku častého stresu, nevhodného životného rytmu a samozrejme s pribúdajúcim vekom sa jeho tvorba výrazne oslabuje. Základ pre toto ošetrenie tvorí hodvábny vlíz, čo je pružná látka so zložitou štruktúrou. Na túto špeciálnu podkladovú látku sa pri výrobe nanáša čistý kolagén v niekoľkých vrstvách a jeho vysoké množstvo dokáže ľahko preniknúť do hĺbky pokožky. PURE COLLAGEN PADS je nadštandardná starostlivosťou pri profesionálnom kozmetickom ošetrení, kde je pri kladaný tento kolagénový vlíz priamo na pokožku a zľahka prevlhčený minerálnou vodou. Po aplikácii dochádza k okamžitému uvoľneniu kolagénu. Následne nastupuje proces preniknutiu a uloženie priamo v epiderme s dlhotrvajúcim efektívnym účinkom. Už pri prvom ošetrení je pleť viditeľne spevnená, dostatočne hydratovaná a jemné línie aj vrásky sú zahladené.

Riasy matrix

RIASY MATRIX

Ponorte sa do tajov morských hlbín

Profesionálna protivrásková masážna maska. Zlisovaním niekoľkých druhov morských rias špeciálnou technikou vznikne matrica, ktorá sa v kozmetickom priemysle odborne nazýva MATRIX. Tieto starostlivo vybrané a ideálne skombinované druhy morských rias podporujú významne hydratáciu a majú neuveriteľné upokojujúce účinky a vysoký regeneračný efekt. Pri kozmetickom ošetrení sa tento Matrix rozpustí v Upokojujúcej pleťovej vode s obsahom kyseliny hyaluronovej. Týmto procesom vznikne jemný masážny gel, ktorý je vyhladzujúcimi ťahy zapracovaný priamo do pokožky. ALGAE MATRIX je profesionálne nadštandardné ošetrenie pleti, pri ktorom dochádza k viditeľnému spevneniu kontúr tváre, zahladeniu vrások a významnému posilneniu hydratácia i regenerácia.