+ 421 905 308 055 info@biodrogainstitut.sk

Prečo práve značka Biodroga?

Už ako dieťa som túžila stať sa kozmetičkou, preto som začala študovať tento odbor. Môj sen sa mi splnil, dennodenne pomáham mojim klientkám /klientom/, riešiť ich problémy pleti.

Keď som objavila túto značku, bola som nadšená.
Biodroga má takú širokú škálu produktov, že tu nájdem všetko, čo potrebujem k svojej práci.
Uchvátilo ma spojenie vysokoúčinných prírodných produktov a efektívnych kozmetických ošetrení, ktoré tvoria ucelený koncept starostlivosti o pokožku tváre, aj tela.
Moji klienti tvrdia, že im každé jedno ošetrenie zharmonizuje nie len telo, ale aj dušu.
Je úžasné, že v produktoch nenajdete konzervačné látky, a ak, tak prírodného pôvodu. Vylúčili sa zaťažujúce emulgátory, ktoré boli nahradené šetrnými zložkami. Nájdete tu biologické a biotechnologické účinné látky, ktoré sú v produktoch zapracované s ohľadom na maximálnu šetrnosť s viditeľným efektom na pokožke.

Biodroga ako prvá zakomponovala do svojich produktov tekutý kolagén, aj peptidy.

V tejto dobe sa však nevyhneme výplňovým materiálom, veď každá žena chce mať dokonalú pleť a byť krásna. Preto je spolupráca s odborníkmi veľké plus. Ja spolupracujem s MUDr. Pavlom Krejzlíkom, ktorý má kliniku v Brne, ale ochotne zavíta aj k nám. Môžem potvrdiť, že moje klientky nezanevreli na ošetrenia v salóne, aj keď mali aplikované výplňové materiály do hlbších vrások, alebo aplikovaný botulotoxín. Práve naopak, čím viac sa starajú o svoju pleť, tým menej zásahov do pokožky potrebujú. Biodroga má produktovú radu aj pre  pleť, ktorá takéto procedúry absolvovala.

A ktorý produkt je pre mńa ten Naj?

 Všetky, lebo každý mi vyrieši iný problém pleti. Ale aj tak mám svoje obľúbené.
Pure collagen maska s obsahom čistého kolagénu- dodá pleti intenzívny anti-aging a výrazný mini lifting, Global anti-age krém a sérum- aktivuje rast kožných buniek. Z Biodroga MD- vysoko koncentrované produkty Anti-Ox séra, ktoré zaistia pleti ochranu pred oxidačnými procesmi, aj výrazne korigujú jednotlivé nedostatky pleti…..

Verím a dúfam, že s touto značkou budete spokojní aj vy a vaše klientky. Ja cítim ohromnú radosť, ale aj hrdosť, že môžem byť súčasťou tejto značky. Rada pomôžem aj vám. Odmenou pre mńa je vzrastajúci počet kozmetičiek, siahajúcich po produktoch tejto značky.

Veď zájsť za profesionálom a nechať si cielene poradiť v starostlivosti o pleť ocení nie len žena, ale aj jej partner a blízke okolie. 

 Teším sa na vás, vaša Katka.